Kui sul on hea idee, aga puudub aeg, julgus või oskus seda kirja panna, siis kutsu mind appi.


1. Õnnesoovid ja personaalsed luuletused

Soovid olulisele inimesele erilist kingitust teha ja soovid sellele juurde mõne personaalse õnnitluse või originaalse soovi kirjutada, aga sul ei tule ühtki head ideed. Kirjuta mulle ja ma kirjutan sulle ainulaadse õnnitlusteksti või luuleread.


2. Veebilehe tekstid ja blogipostitused

Sul on veebileht või blogi, aga tekstid tunduvad kuivavõitu või sul pole lihtsalt aega neid valmis teha. Kirjuta mulle ja ma kirjutan sulle haaravad tekstid nii kodulehele kui blogisse.3. Reklaamtekstid

Sul on olemas oma toode või teenus, aga pähe ei karga ühtki haaravat lauset või teksti, millega seda reklaamida. Kirjuta mulle ja ma kirjutan sulle midagi ägedat.


4. Variautorlus

Sul on rääkida mõni põnev lugu iseendast või mõnest lähedasest, aga puudub oskus seda haaravalt kirja panna. Kirjutan sinu loo ümber niiviisi, et sõnade abil hakkab lugejal pilt silme ees jooksma.


5. Elulood

Selleks, et kirja panna mõni elulugu, ei pea olema kuulsus. Sageli on lihtsate inimeste lood palju ehedamad ja haaravamad kui mõne staari oma. Ja iga elulugu ei pea ilmtingimata suuretiraažilise raamatuna välja andma. Tänapäeval leidub küllalt võimalusi, kuidas tekste kokku köita. Kirjuta mulle. Lepime kokku kohtumise, et koos otsustada, milline on parim võimalus sinu või su lähedase lugu sõnadega elama panna.


6. Reisikirjad

Sinu järjekordne seiklusrikas reis on selleks korraks läbi. Reisipildid jooksevad silme ees, aga tunned, et tahaksid oma muljeid ka kirjasõnas säilitada. Kirjuta mulle ja ma kirjutan sulle loo, mis paneb reisipildid silme ees jooksma.


7. Kutsu mind külla

Räägin kirjutamisest ja kirjastamisest, seljakotirändamisest ja oma raamatutest. Olen esinenud koolides ja raamatukogudes, ettevõtete raamatuklubides, muuseumites ja taskuhäälingutes. Kirjuta mulle ja leiame sobiva aja.


8. Laulusõnade kirjutamine

Kui sa ei leia enda loomingule sobilikku lüürikat, siis kutsu mind kampa. Mul on seni õnnestunud koostööd teha suurepäraste muusikutega nagu Jüri Pootsmann, Jaagup Tuisk, Liina Saar, Mikk Tammepõld, Tõnu Timm, Tanel Padar, Karl Killing jt. Minu tekste on viisistanud klassikalise muusika helilooja Karin Tuul, kelle kirjutatud tsükkel “Rännak” kõlab naiskoori ja keelpilliorkestri esituses.